Hakkımızda

Sinyol Boru, Sinyol Sanayi ve Ticaret Kollektif Şirketi adıyla, 1986 yılında aile şirketi olarak Denizli Türkiye’de kurulmuştur. 1990’lı yılların sonunda, şirketin yurt dışı pazarlara açılmasıyla birlikte ticari hayatına;

Sinyol Boru Ekleme Parçaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adıyla devam etmiştir. Takip eden yıllarda, şirketin bilgi ve birikimini 3. nesile aktarılmasıyla, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda sektöründe takip edilen, lider konumuna adım adım ulaşmaya hedefleyen bir firma olmaktadır.

Kuruluşunun ilk yıllarında, sanayileşme yolunda hızlı adımların atıldığı yıllarda, yurt dışından ithal edilen ilk özel diş açma makineleri ile faaliyete geçilmiştir. Standart olarak üretilen boru nipel, manşon ve boru ekleme parçalarının yanında, soğuk su depo imalatı, katı yakıtlı banyo su ısıtıcıları imalatı da yapılmıştır.

Sinyol Boru, 2005 sonrası, üretimde ve boru ekleme sektöründe uzmanlaşmak için faaliyette bulunduğu diğer üretim gruplarını tasfiye ederek; ana üretimi, Boru Ek Parçaları üretimine odaklanmıştır. Teknolojik yatırımlarla, makine parkurunu yenileyerek, müşterilerine rekabetçi ortamlar sunarak, yatırımlarına devam etmektedir.

Şirketimizin temel amacı; müşterilerimizin her türlü ekleme parçası olarak istek ve taleplerini yerine getirmektir.